O nás

Již více než dvacet pět let se pečlivě věnujeme rozvoji a chodu firem z různých oborů. Jim, stejně tak jako i Vám, nabízíme vysoce profesionální IT řešení na klíč, založené na mnohaletých znalostech a zkušenostech v oboru.

„Klademe velký důraz na kyberbezpečnost a zajištění stability“

 

Dodáváme a implementujeme základní součásti informačního systému, řešíme správu a servis PC systémů, instalaci aplikací, pomůžeme vybrat vhodné komunikační kanály a zajišťujeme i konzultace a vzdělávání. Kompletní přehled toho, s čím se na nás můžete obrátit najdete v sekci Služby.

Můžete se na nás spolehnout, protože sami dobře víme, jak důležitý je stabilní, dlouhodobý partnerský přístup. Právě i díky němu a detailní znalosti Vašich informačních technologií, firemní kultury a uživatelů, můžeme najít kvalitnější řešení.

Neustále se rozvíjíme, posouváme, sledujeme aktuální trendy a klademe velký důraz na kyberbezpečnost a zajištění stability. Jsme flexibilní a nic nás jen tak nezaskočí. V roce 2020 jsme např. připravili nabídku s řešením distanční výuky pro školy (s využitím dotace MŠMT). Kromě dodávky techniky, zajistíme také metodickou podporu a školení. A to není zdaleka všechno…

„Náš tým - Váš tým“

Za vším, co vytváříme u nás stojí špičkoví zaměstnanci, kteří zde pracují dlouhodobě, a tak mohou zúročit své letité zkušenosti v dané problematice. Máme prakticky nulovou fluktuaci a můžete se spolehnout, že jsme tu vždy pro Vás. Dbáme na průběžné vzdělávání a rozvíjení znalostí a zaměřujeme se na nejnovější technologie. Velký důraz klademe také na všeobecný přehled v oboru. Nejsme roboti, takže kromě práce se snažíme udržet otevřené a přátelské vztahy (a to i směrem k Vám).

„Jako doma“

I když jsme v IT světě jsme jako doma, nezapomínáme ani na vytvoření příjemného pracovního prostředí pro náš tým. I díky stabilnímu, komfortnímu zázemí se naši zaměstnanci mohou lépe soustředit na kvalitní práci pro Vás. V neposlední řadě klademe důraz i na to, aby každý člen týmu disponoval moderními technickými a softwarovými prostředky.

Všechna práva vyhrazena VAE INFORMAČNÍ SYSTÉMY, S.R.O. Tvorba a provoz webu: ISSA